top of page

Serdar Kızıltaş

Mimar

serdar@nitamimarlik.com

 

 

1987 yılında Antalya'da doğdu. Antalya Lisesi'nin ardından 2004 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nde  mimarlık eğitimine başla-dı.  2009 yılında bölümünden mezun olan Kızıltaş  2010-2014 yılları arasın-da Tago Mimarlık Bürosu'nda çalıştı . Ulusal ve uluslar arası alanda birçok workshop ve yarışmaya katılarak çeşitli dereceler elde eden Kızıltaş 2014 yılından bu yana mesleki çalışmalarını kurucusu olduğu  Nita Mimarlik İnş. Tic. Ltd. Şti. çatısı altında, ortağı Zeynep Melike Atay Kızıltaş ile birlikte sürdürmektedir.

 

 

 

 

burak demiral.jpeg

Burak Demiral

Mimar

burak@nitamimarlik.com

 

 

2020 yılında Alanya HEP Üniversitesi'nden mezun oldu. 2020 yılından itibaren Nita Mimarlık bünyesinde çalışmaktadır.

 

 

 

 

Zeynep Melike Atay Kızıltaş

Yüksek Mimar

melike@nitamimarlik.com

1988 yılında İstanbul’ da doğdu. 2006 yılında İstanbul Köy Hizmetleri Anadolu lisesinden mezun oldu aynı yıl İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nde mimarlik öğrenimine başladı. 2011 yılında  bölümden mezun olan Atay bitirme projesi ile Archiprix TR 2011 mansiyon ödülü aldı. Ardından  İstanbul Teknik Üniversitesi Mimari Tasarım dalında yüksek lisans eğitimine başladı. 2009 – 2014  yılları arasında Erginoğlu& Çalışlar Mimarlık ofisinde çalıştı. Akdeniz Üniversitesi'nde misafir öğretim görevlisi olarak görev yapmaktadır.  Ulusal ve uluslar arası alanda birçok workshop ve yarışmaya katılarak çeşitli ödüller kazanan Kızıltaş 2014 yılından bu yana mesleki çalışmalarını kurucusu olduğu  Nita Mimarlik İnş. Tic. Ltd. Şti. çatısı altında, ortağı Serdar Kızıltaş ile birlikte sürdürmektedir.

Ayşe Öztürk

Ayşe Öztürk

Mimar

ayse@nitamimarlik.com

 

2022 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi mimarlık bölümünden 3.lük ile  mezun oldu. 2022 yılından itibaren Nita Mimarlık bünyesinde çalışmaktadır.

 

 

 

 

bottom of page